Agregat do dezynfekcji pomieszczeń TUBA
podstawowe dane techniczne
Wyszczególnienie Jedn. miary Agregat
Wymiary (dł. x szer. x wys.) cm 200/65/180
Ciężar kg 125
Pojemność zbiornika L 150
Max. zasięg oprysku m < 20
Ilość dysz - łączna (max.) szt. 29
Max. przepływ przy oprysku łącznym l/min. 15
Ilość dysz obwodowych (max.) szt. 10
Max. przepływ przy oprysku dyszami obwodowymi l/min. 5
Ilość dysz środkowych (max.) szt. 19
Max. przepływ przy oprysku dyszami środkowymi l/min. 10
Licznik przepływu * opcja
Zasilanie V 230
Długość przewodu elektrycznego zasilającego m 50

PRZEZNACZENIE
Tuba jest przeznaczona do wykonywania czynności natryskowych preparatami rozpuszczalnymi w wodzie. Dezynfekcja, dezodoryzacja, dezynsekcja, zraszanie, natryski preparatami pro-biotycznymi, pianotwórczymi itp.

FUNKCJONALNOŚĆ
Roztwór o temperaturze od 50C do 450C podawany jest ze zbiornika do dysz rozpyłowych, które skupione są na rurze obwodowej tuby i na baterii środkowej tuby. Przemieszczanie kropel następuje przy pomocy strumienia powietrza z wentylatora umieszczonego w tubie. Położenie tuby jest regulowane w pionie i poziomie.

SKUTECZNOŚĆ
Roztwór rozdrobniony na odpowiedniej wielkości krople w formie mgły wirowej łatwo i szybko dociera do wszystkich punktów opryskiwanego obiektu. Układ ciągłego mieszania roztworu w zbiorniku w czasie dozowania utrzymuje jednakowe stężenie substancji opryskowej.

OBSŁUGA
Obsługa charakteryzuje się łatwym i szybkim przygotowaniem roztworu. Oprysk może być prowadzony z użyciem baterii dysz obwodowych lub środkowych oraz jednocześnie wszystkich. Obsługa jednoosobowa, wyjątkowo dwuosobowa.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie elementy wirujące w czasie pracy znajdują się pod odpowiednimi osłonami. Ciągła recyrkulacja roztworu roboczego uniemożliwia powstanie uderzenia hydraulicznego. Czterokołowy wózek mobilny posiada dwa koła samoskrętne i blokadę kół stałych. Przewód elektryczny zasilający w grubej gumie. Wtyczka elektryczna bryzgoszczelna . Środki ochrony osobistej.

UWAGA
Tuba standardowo napędzana jest przy pomocy silników elektrycznych zasilanych prądem sieciowym 230V. Alternatywnie możliwy jest napęd ze spalinowego agregatu prądotwórczego.
 
Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt Filmy Filmy DRUKUJ STRONĘ Drukuj stronę POWRÓT DO PORZEDNIEJ STRONY Powrót