Zaprawiarki do ziemniaków
Zaprawiarki do ziemniaków
Budowa zaprawiarki
Zaprawiarka do sadzeniaków ziemniaka składa się ze zbiornika 60, 120 lub 240 L. wykonanego z żywicy i maty szklanej, ramy metalowej malowanej proszkowo oraz pompy o odpowiedniej mocy z silnikiem 12V lub 24V. W skład zestawu wchodzą również ramiona opryskowe ze specjalistycznymi dyszami, zaworami regulacyjnymi i przewodami tłocznymi. Zbiornik posiada poziomowskaz i zawór spustowy oraz zestaw filtrów uniemożliwiających jakiekolwiek zatykanie dysz.

Instalacja zaprawiarki
Zaprawiarka jest przystosowana do samodzielnego montażu z możliwością podłączenia bezpośrednio do akumulatora ciągnika lub gniazda oświetleniowego (wtyczka na wyposażeniu). Przełącznik klapkowy ,,załącz / wyłącz" z oddzielnym przewodem elektrycznym montuje się w kabinie kierowcy. Ramiona opryskowe z dyszami umieszcza się na pługach sadzarki pod odpowiednim kątem umożliwiającym precyzyjny i dokładny oprysk ziemniaka podczas spadania do redliny.

Skuteczność zaprawiarki
Aplikator do zaprawiania ziemniaków ma na celu precyzyjne opryskanie odpowiednim środkiem ziemniaka - sadzeniaka w momencie gdy spada on do gleby. Można tego dokonać przy pomocy dysz umieszczonych w odpowiednim miejscu. Taki sposób oprysku zapewnia dokładne pokrycie każdego ziemniaka zawsze świeżym preparatem o jednakowym stężeniu, ponieważ zawartość zbiornika jest cały czas mieszana. Gwarantuje to skuteczność i pewność zabiegu, co przekłada się na wyższe plony w przyszłości.

Jakość zaprawiarki
Zaprawiarka wykonana jest z najwyższej klasy części i materiałów, konstrukcja pozbawiona jest jakichkolwiek elementów dalekowschodnich co gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Każdy egzemplarz jest konstruowany i dostosowywany pod potrzeby konkretnego odbiorcy.

Nie tylko ziemniaki
Zaprawiarkę można wyposażyć w różne ramiona opryskowe oraz różne dysze i łatwo dostosować do szeregu innych zabiegów, podczas których stosowane są inne preparaty roztwarzane w wodzie.
Firma Faska Sp. z o.o. służy pełnym doradztwem i pomocą techniczną w tym zakresie.
 
Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt Filmy Filmy DRUKUJ STRONĘ Drukuj stronę POWRÓT DO PORZEDNIEJ STRONY Powrót