KURTYNA DEZYNFEKCYJNA CAŁOROCZNA

Kurtyna dezynfekcyjna całoroczna przeznaczona jest do pokrycia środkiem dezynfekcyjnym wszelkiego rodzaju pojazdów wjeżdżających na teren chroniony przed zakażeniem, zimą jest przystosowana do oprysku w temperaturach ujemnych do - 20°C. Kurtyna charakteryzuje się prostą i trwałą konstrukcją, niezawodnością, łatwą obsługą a także możliwością lokalizacji w każdych warunkach.

Kurtyna dezynfekcyjna składa się z bramy dezynfekcyjnej oraz zbiornika z oprzyrządowaniem. Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej i laminatu - czyli materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne, trwałych i łatwych w utrzymaniu higieny. Zasilanie prądem 230V.

Oferta instalacji kurtyny dezynfekcyjnej całorocznej

 1. Projektowanie, adaptacja i wykonanie całorocznej kurtyny dezynfekcyjnej, która składa się z bramy opryskowej i zbiornika z oprzyrządowaniem.
 2. W skład bramy opryskowej wchodzi konstrukcja wsporcza, rura tłoczna, głowice natryskowe, progi najazdowe. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej.
 3. Zbiornik na roztwór roboczy - dwupłaszczowy, gładki w środku i na zewnątrz, dobrze zaizolowany, o pojemności 500 litrów, posadowiony na konstrukcji metalowej wykonanej także ze stali nierdzewnej przytwierdzonej do europalety. Możliwość adaptacji zbiornika w zależności od potrzeb - o pojemności 120, 250, 500 litrów lub na specjalne zamówienie 1000 l.
 4. Autonomiczny system grzewczy powoduje podgrzewanie środka dezynfekcyjnego w zbiorniku do temperatury 20 - 400C i utrzymywanie tej temperatury w sposób ciągły. Potrzebną temperaturę ustawia się na elektronicznym termostacie.
 5. Pompa tłoczna nierdzewna (230V) podaje roztwór roboczy do rury tłocznej i głowic umieszczonych na bramie opryskowej.
 6. Automatyczny zawór reguluje pracę pompy tłocznej.
 7. Sygnalizacja świetlna ("kogut") - informuje otoczenie o osiągnięciu minimalnego poziomu płynu dezynfekcyjnego w zbiorniku i potrzebie jego uzupełnienia.
 8. Zbiornik z bramą połączony jest przewodami nierdzewnymi naziemnymi (lub podziemnymi) odpowiednio zabezpieczonymi.
 9. Sterowanie elektryczne - pozwala na dostosowanie parametrów i zakresu działania w zakresie temperatur dodatnich jak i ujemnych.
 10. Uruchamianie systemu odbywa się za pośrednictwem przycisku (załącz / wyłącz) lub przy pomocy fotokomórki.
 11. Uzupełnianie wody w zbiorniku poprzez odpowiednie przyłącze zawierające filtr oraz licznik przepływu.
 12. Istnieje możliwość automatycznego przygotowania roztworu roboczego (opcja).
 13. Wymiary bramy w zależności od potrzeb - zwykle około 3,5 - 4,5 m szerokości i 4,0 - 4,5 m wysokości.
 14. Zużycie roztworu roboczego wynosi od 15 do 25 litrów roztworu na jeden pojazd.
 
Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt Filmy Filmy DRUKUJ STRONĘ Drukuj stronę POWRÓT DO PORZEDNIEJ STRONY Powrót