KURTYNY DEZYNFEKCYJNE
Kurtyna zamgławiająca służy do dokładnego i precyzyjnego oprysku pojazdów samochodowych (boki, dach, przód, tył, podwozie) preparatem dezynfekcyjnym.

Jako producenci oferujemy bardzo szeroką gamę kurtyn, dostosowanych do lokalnych warunków inwestora. Możliwa jest produkcja linii o bardzo zróżnicowanych stopniach zautomatyzowania - od prostych urządzeń obsługiwanych manualnie do pełnych automatów z uwzględnieniem lokalnych warunków zabudowy i pracy całorocznej.

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest półautomatyczna kurtyna wolnostojąca na bramie wjazdowej na teren fermy / gospodarstwa / zakładu. Roztwór środka dezynfekcyjnego przygotowany jest w niej mechanicznie w zbiorniku wykonanym z laminatu, który umieszczony został na ramie stalowej malowanej proszkowo. Układ wyposażony w wydajną pompę z silnikiem 230V. Z budynku, w którym umieszczany jest zbiornik (portiernia, stróżówka, waga itp.) wyprowadzony jest przewód tłoczny do dysz rozpyłowych kurtyny. Uruchomienie oprysku odbywa się przy pomocy przełącznika elektrycznego. Tego typu kurtyna wolnostojąca pracuje tylko w dodatniej temperaturze otoczenia, w przypadku temperatur ujemnych istnieje możliwość oprysku ręcznego za pomocą trzymetrowej lancy teleskopowej z odpowiednimi rozpylaczami.
 
Zapytaj o produkt Zapytaj o produkt Filmy Filmy DRUKUJ STRONĘ Drukuj stronę POWRÓT DO PORZEDNIEJ STRONY Powrót